Tarptautinės ir nacionalinės projektinės veiklos:
European Network of Excellence for Big Data in Prostate Cancer “PIONEER”, H2020 and EFPIA, molecular data research group. https://prostate-pioneer.eu/
ŽMOGAUS BIOLOGINIŲ IŠTEKLIŲ CENTRAS (HBRC) (2019-2023)
Projekto tikslas: sukurti šiuolaikišką nacionalinio biobanko infrastruktūrą Lietuvoje įgyvendinant kartu su Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikomis, Lietuvos sveikatos mokslų universitetu, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikomis bei Valstybiniu mokslinių tyrimų instituto Inovatyvios medicinos centru (vadovė dr. Daiva Dabkevičienė).
https://www.nvi.lt/news/339/72/Startuoja-Nacionalinis-biobankas-pacientui-mokslui-verslui/
Projekto tikslas: pagilinti supratimą apie tai, kas sukelia vėžį, identifikuojant išskirtines žymes DNR gradinėje paliekančius veiksnius.
Partneris Lietuvoje: Nacionalinis vėžio institutas
https://www.mutographs.org/mutographs-project/
Tyrimo tikslas - navikinių mėginių ir pacientų atranka naujų vaistų klinikiniams tyrimams. Partneriai Lietuvoje: Nacionalinis vėžio institutas; Valstybinis patologijos centras.
https://spectaplatform.org/
Programos tikslas: renkant genominius, epigenominius, transkriptominius ir proteominius duomenis gerinti vėžio diagnozavimo, gydymo ir prevencijos procesus.
Partneriai Lietuvoje: Nacionalinis vėžios institutas; Vilniaus universito ligoninės Santaros klinikos; Valstybinis patologijos centras.
https://www.cancer.gov/about-nci/organization/ccg/research/structural-genomics/tcga
“Radiogenomic patterns of BRCA1/2 breast cancer” Jungtinis Lietuvos ir Japonijos projektas, SAM (2021-2024)
Projekto tikslas: išanalizuoti krūties vėžio radiologinių vaizdų pokyčius juos sujungiant su genetine informacija, palyginti rasinius ypatumus Lietuvos ir Japonijos tiriamųjų grupėse. Atlikti krūties vėžio magnetinio rezonanso tomografijos vaizdų struktūrinę analizę ir BRCA1/2 genų analizę, stebint koreliaciją su klinikinės eigos agresyvumu.
Partneris Lietuvoje: Nacionalinis vėžios institutas
Partneris Japonijoje: Showa universitetinė ligoninė, Tokijas, Japonija
NVI tema: „Antihipertenzinių vaistų vartojimas ir sergančiųjų vėžiu išgyvenamumas“ (2021-2024).
NVI tema: „Trejopai neigiamo krūties vėžio prediktyvinių žymenų paieška“ (2019-2023).
NVI projektas „Onkologinių pacientų vaisingumo išsaugojimo programa“.
Biobankas vadovauja projektui (reprodukcinių audinių ir lytinių ląstelių surinkimas, apdorojimas, konservavimas ir saugojimas), Onkourologijos, Onkoginekologijos ir Krūties ligų chirurgijos ir onkologijos skyriai dalyvauja pacientų atrankos ir audinio paėmimo procesuose (Protokolo Nr. III-2014-1, Bioetikos komiteto 2014-07-08 leidimo Nr. 158200-14-743-260, 2014-2024 m.
Pasibaigę projektai, inicijuoti Biobanko arba vykdomi bendradarbiaujant su NVI skyriais ir padaliniais:
NVI tema „Policikliniai aromatiniai angliavandeniliai, DNR aduktai ir kasos vėžys“ (Bioetikos komiteto leidimo Nr. 158200-15-776-293, 2015/03–2016/04).
NVI tema: „E3 ubikvitino ligazių FBW7 ir MDM2 bei jų substratų raiškos tyrimai displazinių apgamų ir melanomos pacientų ėminiuose“ (2016-2020).
Pasibaigę tarptautiniai projektai:
Viešoji įstaiga
NCIONALINIS VĖŽIO INSTITUTAS
Įmonės kodas: 111959420
P. Baublio g. 3b, LT-08406, Vilnius
PVM mokėtojo kodas: LT119594219
Paramos sąskaita:
AB SEB bankas
LT85 7044 0600 0616 2336
El. paštas: infonvi.lt
___________________________
Viešosios įstaigos Vilniaus universiteto ligoninės
Santaros klinikų filialas
NACIONALINIS VĖŽIO CENTRAS
Įmonės kodas: 307053706
Santariškių g. 1, LT-08406, Vilnius
El. paštas: infonvc.santa.lt (juridiniams asmenims)
Registracija ir informacija:
+370 5 278 6711
El. paštas: pagalbanvc.santa.lt
___________________________
Mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Šie slapukai skirti rinkti statistiką ir tobulinti svetainės veikimą bei parinkti tik Jums skirtą reklamą.
Jei Jūs sutinkate su šiems tikslams naudojamais slapukai, spauskite "sutinku" ir toliau naudokitės svetaine.
Užklausos formos veikimui naudojame Google Recaptcha, kuris padeda atskirti jus nuo interneto robotų, kurie siunčia spam tipo informaciją.
Todėl, kad užtikrintume šios užklausos formos veikimą, jūs turite pažymėti "sutinku su našumo slapukais".
Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.
Funkciniai slapukai (būtini)Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės. |
|
Našumo slapukaiŠie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja. |
|
Reklaminiai slapukaiŠie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą. |